O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą na rynku transportowym. Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku z chwilą kiedy zaczęliśmy działać szerzej i wykonujemy usługi transportowe na terenie całej Europy.

Od tego czasu nasza firma jest nieustannie rozwijana i unowocześniana dzięki czemu jestesmy ekspertami w naszej branży.

Na początku działalności oferowaliśmy głównie transport na terenie naszego kraju, busami oraz lawetami.  Dziś możemy zaoferować usługi transportowe oraz spedycyjne na terenie całej Unii Europejskiej oraz: Szwajcarii, Norwegii, Islandii, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Macedonii, Albanii. Oferujemy również usługi spedycyjne na większe pojazdy typu: plandeki, chłodnie 13.6, zestawy 7.7+7.7, platformy. Posiadamy podpisane kontrakty z solidnymi przewoźnikami, którzy obowiązkowo są wyposażeni w ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika minimum 250 000 EURO / 250 000 USD / 1 000 000 PLN.

Wszystkie pojazdy wyposażone są w specjalny system GPS, który umożliwia monitorowanie ładunków 24/7. Cechuje nas wysoki poziom świadczonych usług, terminowość i rzetelność. Naszą mocną stroną jest transport expresowy do każdego kraju w Unii Europejskiej w 48h.